موسسه حفاظتی و مراقبتی مجریان نظم گیل  نماینده پلیس پیشگیری ناجا در راستای واگذاری تجهیزات دفاع شخصی (افشانه ، شوکر و... ) در استان گیلان می باشد  

پیام نیروی انتظامی به مناسبت آغاز دهه فجر

نویسنده : خبرنگار پایگاه خبری پلیس ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ 346
پیام نیروی انتظامی به مناسبت آغاز دهه فجر
گروه ناجا – نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیامی ۱۲ بهمن ماه آغاز دهه فجر و سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی را گرامی داشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در متن این پیام می خوانید؛

ایام الله دهه فجر و سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی، یادآور رشادت ها، ایثارگری ها و ایستادگی مقتدرانه ملت قهرمان و شهید پرور ایران اسلامی در برابر اقدامات مذبوحانه استبداد ستم شاهی و قدرت های پوشالی جهان است؛ این حماسه جاوید و ماندگار با راهبری های رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رحمه الله علیه، امید و خودباوری را برای آزادیخواهان به ارمغان آورد و فریاد عدالت طلبی جمهوری اسلامی ایران را به گوش جهانیان رساند.

این انقلاب شکوهمند و غرورآفرین ریشه در عقاید عاشورایی‌ دارد و آنچه انقلاب اسلامی ایران را از سایر انقلاب ها متمایز می کند، نقش تاثیرگذار مقام عظمای ولایت، حضرت امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" است که با روشنگری و بصیرت از اهداف و آرمان های والای انقلاب صیانت کردند و امروز به برکت هدایت های حکیمانه ایشان، انقلاب اسلامی و حقیقت "بیداری اسلامی" در سراسر جهان به عنوان نهضتی امید بخش در جریان است.

در ادامه این پیام می خوانید: امروز جوانان رشید ایران اسلامی با وحدت، بصیرت، یکپارچگی، تفکر مقاومت و تبعیت محض از رهبری های پیامبرگونه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی"  در راستای محقق کردن بیانیه گام دوم و تبیین دقیق دستاوردهای انقلاب اسلامی در تمامی عرصه ها تلاش می کنند. ملت شهیدپرور ایران اسلامی با تاسی به شهیدان والامقام و معزز خصوصا سردار رشید اسلام حاج "قاسم سلیمانی" و شهید "محسن فخری زاده" و رویش و خیزش هایی که به فضل الهی در مکتب شهید سلیمانی حاصل خواهد شد، پوزه تمامی مستکبران و در راس آن ها آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی به ویژه آل سعود و بدخواهان این نظام را به خاک مالیده و توطئه آنها را نقش بر آب خواهند کرد.

یقین داریم آنچه استکبار جهانی در دروان سخت، پاندمی و اپیدمی ویروس کرونا و افزایش و گسترش تحریم های ظالمانه حتی در زمینه دارویی و بهداشت و درمان بر ملت بزرگ ایران تحمیل کرد، به دست جوانان نخبه ایران تبدیل به فرصت شده و کما فی السابق روسیاهی برای آنها به بار خواهد آورد و این حاصل اعتماد به نفس ملتی است که امامین انقلاب اسلامی برای این امت به ارمغان آورده و شهیدانی چون سردار "سلیمانی" و "فخری زاده" آن را ترویج کردند. 

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن پاسداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهیدان تاریخ ساز انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر به محضر مقام عظمای ولایت امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" و ملت انقلابی، شریف و شهیدپرور ایران اسلامی اعلام می دارد: کارکنان جان برکف، غیور و دلاور نیروی انتظامی تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا، با روحیه جهادی و انقلابی بیش از هر زمان دیگری آماده پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان های ارزشمند امام راحل هستند و در برقراری نظم و امنیت و تداوم آن در جامعه لحظه ای درنگ نخواهند کرد.

منبع : پایگاه خبری پلیس ایران

برچسب ها : دهه فجر پلیس نیروی انتظامی پلیس پیشگیری یگان ویژه

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است