موسسه حفاظتی و مراقبتی مجریان نظم گیل  نماینده پلیس پیشگیری ناجا در راستای واگذاری تجهیزات دفاع شخصی (افشانه ، شوکر و... ) در استان گیلان می باشد  

مردم داری سرلوحه کار پلیس

۱۰ دی ۱۴۰۰ 305
مردم داری سرلوحه کار پلیس

روحیه مردم داری به عنوان یکی از شاخصه های فرماندهان و کارکنان انتظامی، پلیس جمهوری اسلامی ایران را از دیگر پلیس های جهان متمایز می کند.

همواره فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با رویکرد اجتماعی، مردم داری را به عنوان یک شاخص اصلی در ارتباط با جامعه مد نظر قرار داده است.

روحیه مردم داری، همان ویژگی خاصی است که شهدای عزیز این نظام مقدس همگی بر آن واقف بودند و در رأس این عزیزان، شهید والامقام "حاج قاسم سلیمانی" قرار داشت که همواره روحیه مردم داری او زبانزد عام و خاص بود.

فرمانده دلاور میدان های نبرد حق علیه باطل که در هنگام برخورد با مردم با آن همه عظمت و بزرگی که داشت، سر خم فرود می آورد و گوش شنوای مردم و یار و پدری مهربان برای کودکان بود.

اینگونه بود که شهید "حاج قاسم سلیمانی" به "عزیز ملت " تبدیل شد و چنان از جایگاه مردمی برخوردار گردید که زبان از گفتنش قاصر است.

به طور قطع و یقین فرماندهان انتظامی نیز با تأسی و الگو گرفتن از "حاج قاسم" راه او را ادامه خواهند داد و با روحیه مردم داری و توجه به خواسته های آنان، سنگ صبور مردم خواهند بود و گره گشای مشکلات آنان خواهند شد.

فرماندهان و کارکنان انتظامی، همانگونه که در برخورد با مخلان نظم وامنیت مردم، اقتدار و صلابت لازم را نشان می دهند، در مواجهه با مردم که از سرمایه های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، رئوف و مهربان هستند.

مردم داری؛ ویژگی شاخص سردار شهید "حاج قاسم سلیمانی" بود که او را تبدیل به محبوب قلب ها کرد و پیر و جوان، کودک و بزرگسال و زن و مرد را شیفته این اخلاق انسانی و اسلامی خود قرار داد.

بدون شک، فرماندهان و کارکنان انتظامی جمهوری اسلامی ایران در راستای انجام مأموریت های محوله ، همواره "مردم داری" را سر لوحه کار خود قرار داده و با الگو گرفتن از سیره و روش زندگی شهید "حاج قاسم سلیمانی"، باعث افزایش اعتماد عمومی مردم نسبت به نظام و انقلاب اسلامی خواهند شد.  

در پایان اینکه: "حاج قاسم"  عزیز؛ سربازان شما در انتظامی جمهوری اسلامی ایران، ادامه دهنده واقعی راه شما و مکتب شما خواهند بود و اجازه نخواهند داد کوچکترین خدشه ای به امنیت مردم وارد شود.  

منبع : پایگاه خبری پلیس فارس

برچسب ها : حاج قاسم سلیمانی انقلاب اسلامی مردم داری پلیس

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است