موسسه حفاظتی و مراقبتی مجریان نظم گیل  نماینده پلیس پیشگیری ناجا در راستای واگذاری تجهیزات دفاع شخصی (افشانه ، شوکر و... ) در استان گیلان می باشد  

رویکرد پلیس در طرح سالم سازی دریا، مبتنی بر مشارکت مردمی در تولید امینت است

۳ مرداد ۱۳۹۶ 947
رویکرد پلیس در طرح سالم سازی دریا، مبتنی بر مشارکت مردمی در تولید امینت است
گروه ناجا _ فرمانده یگان ویژه استان گیلان گفت : رویکرد پلیس در اجرای طرح سالم سازی دریا ، مبتنی بر ارتباط و مشارکت مردمی در تولید امینت سواحل است که تحقق این مهم، به افزایش سطح رضایتمندی مردم از پلیس در برخورد با هرگونه ناهنجاری منجر می شود

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پلیس، سرهنگ "بهمن علیپور" در بازدید از نوار ساحلی استان گیلان، رویکرد پلیس در برخورد با ناهنجاری ها در سواحل را قاطعانه همراه با رعایت حقوق شهروندی دانست و اظهار کرد: با توجه به اقدامات فرهنگی و اتخاذ رویکرد اجتماعی پلیس و مشارکت مردمی در ارتقاء امنیت اجتماعی در سواحل، پلیس در مقابل هنجار شکنان و مخلان نظم و امنیت اجتماعی قاطعانه ایستاده تا محیط امن و آرامی را برای شهروندان و مسافران فراهم کند.

وی افزود: هدف پلیس در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی سواحل دریا مبتنی بر ارتباط و مشارکت پلیس با مردم در تولید امنیت در سواحل است که تحقق این مهم موجب افزايش سطح رضايتمندي مردم نسبت به تلاش پلیس در جهت برخورد با هرگونه ناهنجاری در سواحل خواهد شد .

فرمانده یگان ویژه استان گیلان با اشاره به سه عرصه خدمات رساني، انتظامي و قضائي در حوزه فعاليت هاي پليس، یاد آور شد: بازتاب عملکرد پليس با محوريت جامعه در نقش اجتماعي پليس متجلي مي شود و از اين رويکرد است که خدمات پليس بر اساس توقعات و انتظارات مردم و نهادهاي اجتماعي بازخواني و تعريف مي شود.

این مقام مسئول تصریح کرد : پليس بايستي جامعه محور باشد و با محوريت جامعه با اطمينان بيشتري به فعاليت‌هايش ادامه دهد كه دراين صورت امنيت بيشتري درجامعه حكم‌فرما خواهد شد.

سرهنگ "علیپور" در خاتمه گفت: مهمترین اولويت هاي پلیس در سواحل، ايجاد امنيت، تلاش و خدمت رسانی به مردم است که باید با تلاش و همت مضاعف شبانه روزی به این امر جامه عمل پوشاند.

منبع : پایگاه خبری پلیس ایران

برچسب ها : نگهبان نگهبان محله نگهبان حفاظتی نگهبان شب نگهبان روز پلیس محله حفاظت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است