موسسه حفاظتی و مراقبتی مجریان نظم گیل  نماینده پلیس پیشگیری ناجا در راستای واگذاری تجهیزات دفاع شخصی (افشانه ، شوکر و... ) در استان گیلان می باشد  

انهدام باند كلاهبرداري هرمی در آستارا

۸ مرداد ۱۳۹۶ 709
انهدام باند كلاهبرداري هرمی در آستارا

فرمانده انتظامي آستارا از انهدام باند كلاهبرداري هرمی در این شهرستان خبر دادو گفت:16 پسر جوان با میانگین سنی 23 سال دراین رابطه دستگیر شدند.

سرهنگ رسول عزیزی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر تردد مشکوک در یک واحد مسکونی بخش لوندویل، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران با هماهنگی مقام قضائی جهت بررسی موضوع به بازرسی از این واحد مسکونی پرداختند، تصریح کرد: ساکنان این خانه به محض رویت ماموران اقدام به فرار کردند که با سرعت عمل ماموران دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه 16 پسر جوان با میانگین 23 سال سن در این منزل حضور داشتند، بیان داشت: همه این پسران جوان اعضای یک باند هرمی بودند.

فرمانده انتظامی آستارا با تاکید بر اینکه در بازرسی از این منزل، دو دستگاه لپ تاپ حاوي مطالب شركت هاي هرمي، 20 جلد انواع دفترچه هاي آموزشي شركت هاي هرمي، 15 جلد جزوه آموزشي در خصوص نحوه فعاليت و ترسيم اعضاي هرم در شركت هاي هرمي و همچنين 22 دستگاه از انواع گوشي هوشمند و دو دستگاه خودرو كشف شد، خاطرنشان کرد: در تحقیقات بعدی پلیس، 4 نفر از سرشبکه‌های این باند که اقدام به آموزش و هدایت این نفرات می‌کردند نیز شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ عزیزی با بیان اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند، به خانواده‌ها و به ویژه جوان‌ها توصیه کرد هوشياري هاي لازم در خصوص فعاليت شركت هاي هرمي و شبكه هاي كلاهبرداري را داشته تا فريب افراد سودجو و كلاهبرداران را نخورند و از خسارت هاي مالي و بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنند.

منبع : پایگاه خبری پلیس ایران

برچسب ها : نگهبان حفاظت مراقبتی نگهبان شب نگهبان محله نگهبان زرگری پلیس محله امنیت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است