موسسه حفاظتی و مراقبتی مجریان نظم گیل  نماینده پلیس پیشگیری ناجا در راستای واگذاری تجهیزات دفاع شخصی (افشانه ، شوکر و... ) در استان گیلان می باشد  

نقشه شوم سارقان مسلح طلا فروشی ناکام ماند

۸ مرداد ۱۳۹۶ 658
نقشه شوم سارقان مسلح طلا فروشی ناکام ماند
فرمانده انتظامی استان قزوین  از هوشیاری وعکس العمل سریع ماموران در ناکام گذاشتن سارقان مسلح طلا فروشی خبر داد

سردار "مهدی محمودی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی کسب خبری از منابع و اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مبنی بر اینکه افرادی پس از سرقت دو دستگاه خودرو قصد سرقت مسلحانه از یکی از طلا فروشی ها در استان را دارند بلافاصله کارگروه ویژه ای جهت بررسی ابعاد موضوع و شناسایی سارقان قبل از هرگونه اقدام تبهکارانه از سوی آنان تشکیل شد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: با اقدامات فنی و پلیسی توسط کارگروه ویژه ، کلیه افراد و خودرو های سرقت شده شناسایی و تمامی تحرکات آنان زیر چتر اطلاعاتی پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از شناسایی محل قرار و تصمیم گیری سارقان جهت عملی کردن نقشه شومشان، با هماهنگی دستگاه قضائی در قالب چند تیم عملیاتی در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه چهار متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند؛ در بازرسی از محل  چند قبضه سلاح سرد کشف شد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به توقیف دو دستگاه خودروی "زانتیا" و "پراید" که قرار بود در سرقت مسلحانه بکارگیری شود بیان داشت: متهمان ابتدا منکر سرقت خودروها و برنامه ریزی جهت سرقت مسلحانه از طلا فروشی شدند که پس از مواجه با مستندات و ادله متقن پلیس به ابعاد مختلف نقشه شومشان از جمله برنامه ریزی جهت سرقت خودروی 206 جهت معاوضه با اسلحه کلت کمری اعتراف کردند.

سردار محمودی در پایان تصریح کرد: در این رابطه دو دستگاه خودرو پارس که جهت انجام عملیات سرقت مسلحانه از شهر قزوین به سرقت برده بودند کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده و معرفی به مراجع قضائی با صدور قرار مناسب قانونی روانه زندان شدند.

منبع : پایگاه خبری پلیس ایران

برچسب ها : پلیس محله نگهبان زرگری نگهبان طلافروشی نگهبان محله نگهبان شب نگهبان حفاظتی مراقبتی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است