موسسه حفاظتی و مراقبتی مجریان نظم گیل  نماینده پلیس پیشگیری ناجا در راستای واگذاری تجهیزات دفاع شخصی (افشانه ، شوکر و... ) در استان گیلان می باشد  

خودسازی، اولین ماموریت نیروی انتظامی

نویسنده : خبرنگار پایگاه خبری پلیس ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ 213
خودسازی، اولین ماموریت نیروی انتظامی
 نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه اولین ماموریت نیروی انتظامی خودسازی است، گفت: سعه صدر از ویژگی‌های پلیس اسلامی است.

آیت‌الله "رسول فلاحتی"صبح امروز در ديدار با فرمانده انتظامي استان و جمعی از مسئولان انتظامی، ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و ولادت با سعادت سبط اکبر پیامبر اعظم (ص)، حضرت امام حسن مجتبی (ع)، گفت: نیروی انتظامی به عنوان حامی و پاسدار امنیت داخلی و حافظ امنیت مرزهای کشور در حال ایفای وظیفه است.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان در ادامه ضمن تشریح 3 ماموریت اساسی و راهبردی نیروی انتظامی افزود: اولین ماموریت نیروی انتظامی مسئله خودسازی است.

آیت‌الله فلاحتی، ماموریت دوم نیروی انتظامی را تربیت نیروهای سازمانی متخصص و مجرب اعلام کرد و بیان داشت: ماموریت سوم نیروی انتظامی، ماموریت چگونگی مواجهه و رفتار با مردم است.

وی با اعلام اینکه نیروی انتظامی در رفتار با مردم نیازمند 3 شناخت است گفت: کارکنان ناجا باید در مواجهه با مردم به انسان‌شناسی، جامعه‌شناسی و موقعیت‌شناسی آشنایی داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان در ادامه با اشاره به نامه امیر مومنان علی (ع) به مالک اشتر در خصوص تربیت نیروهای تحت امر اظهار داشت: حضرت علی (ع) در این نامه به مالک اشتر توصیه می‌کنند که نیروهای خود را ازکسانی انتخاب کند که دارای ویژگی‌های خیرخواهی برای رضای خدا و امام، پاکدستی، شکیبایی، کنترل کننده بر خشم و برخوردار از خانواده‌ای مومن و پارسا باشند.

آیت الله فلاحتی، تربیت در نیروی انتظامی را مختص همه گروه‌ها تحت امر و سربازان دانست و خاطرنشان کرد: باید با تربیت درست، مدیرانی پاکدست برای آینده جامعه تربیت کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تاکید بر کسب آمادگی لازم برای خدمت به مردم افزود: باید قدردان تلاش‌های پیدا و پنهان پلیس در تامین امنیت جامعه باشیم.

آیت الله فلاحتی، سعه صدر را از ویژگی‌های پلیس اسلامی اعلام کرد و بیان داشت: اجرای طرح ناظر، یکی از طرح‌های خوب و موثر نیروی انتظامی در مواجهه با ناهنجاری‌ها در جامعه است که باید با قاطعیت و حمایت دستگاه‌های مرتبط ادامه پیدا کند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان در پایان با ذکر حدیثی از امام حسن مجتبی(ع) مشورت را مایه رشد و تعالی در همه امور اعلام کرد و ضمن آرزوی سلامتی، تلاش برای رضای خدا و خدمت به نظام اسلامی و مردم در عرصه‌های مختلف، از خداوند متعال توفیق در سرباز راستین بودن برای امام زمان (عج) و همچنین ولی امر مسلمین امام خامنه ای (مدظله العالی) را برای خود و دیگران مسئلت کرد.

لازم به ذکر است سردار" عزیزاله ملکی" فرمانده انتظامی استان گیلان در ابتدای این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد پلیس استان، از آمادگی پلیس برای تامین امنیت مردم خبر داد و بر برخورد قانونی با مخلان نظم و امنیت در جامعه تاکید کرد.

منبع : پایگاه خبری پلیس ایران

برچسب ها : نیروی انتظامی نماینده ولی فقیه آیت الله فلاحتی پلیس رشت نیروی حفاظتی استخدام نگهبان استخدام پلیس رشت موسسه حفاظتی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است