موسسه حفاظتی و مراقبتی مجریان نظم گیل  نماینده پلیس پیشگیری فراجا در راستای واگذاری تجهیزات دفاع شخصی (افشانه ، شوکر و... ) در استان گیلان می باشد  

پلیس خادم مردم، مردم حامی پلیس

نویسنده : ادمین ۲۱ آبان ۱۴۰۱ 814
پلیس خادم مردم، مردم حامی پلیس

 بحث امنیت مردم و احساس امنیت در موضوعات مختلف از جمله امنیت اقتصادی، امنیت مرزها، جاده ها، شهرها، روستاها و .... در جمهوری اسلامی ایران برای پلیس بسیار مهم است.

مردم عزیز این موضوع را مورد توجه قرار دهند که هوشیاری آنان باعث خواهد شد تا توطئه های دشمنان یکی پس از دیگری خنثی شود، امروز دشمن قصد دارد تا بین پلیس و ملت تفرقه و جدایی ایجاد کند اما هرگز به این هدف نخواهد رسید زیرا فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ثابت کرده که خدمتگزار مردم است و مردم نیز با حمایت از پلیس در صحنه های مختلف نشان داده اند که پیوند بین پلیس و مردم گسستنی نخواهد بود.

امروز نگاه پلیس یک نگاه مردمی است و تلاش شده تا در اجرای ماموریت ها به نحوی انجام وظیفه شود که هم امنیت و آرامش را برای مردم به ارمغان آورده و هم رضایت مندی آنان را به دنبال داشته باشیم.

سربازان ولایت در فراجا، هدفی جز ایجاد امنیت در جامعه و جلب رضایتمندی خداوند متعال و اقشار مختلف مردم ندارند. گرچه ماموریت های پلیسی سختی های خود را دارد، اما این سختی ها هرگز از انگیزه و توان مأموران انتظامی در کشور جمهوری اسلامی ایران نمی کاهد.

پلیس ایران اسلامی همواره تلاش می کند تا علاوه بر ایجاد امنیت عمومی در جامعه، مطالبات و درخواست های مردم عزیز را با جدیت مورد توجه قرار داده و با تمام توان برای رسیدگی به آن تلاش کند.

انتظار ما از مردم عزیز این است که پلیس را در کنار خود ببینند نه در مقابل خود، امروز دشمنان ما سعی دارند تا با ترفند های مختلف و ایجاد فتنه انگیزی بین مردم و پلیس خدمتگزار تفرقه ایجاد کنند.

مردم عزیز بزرگترین سرمایه اجتماعی پلیس هستند که همواره با حضور در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی ثابت کرده اند که از خدمتگزاران خود در فراجا با تمام توانشان حمایت می کنند.

در اتفاقات اخیر، آشوبگران به اموال عمومی، مقدسات و همچنین کارکنان انتظامی که به صورت شبانه روز برای جلب رضایت مندی مردم و امنیت آفرینی برای آنان تلاش می کنند، اهانت کردند اما همه دیدیم که مردم انقلابی با حضور در میدان چگونه از پلیس خدمتگزار حمایت کرده و برخورد قاطعانه با آشوبگران و اغتشاشگران را خواستار شدند.

فرماندهی انتظامی برای برقراری امنیت و آرامش چه در شهر ها و چه در جاده ها و چه در مرزها شهدای زیادی را تقدیم کرده است، شهدایی که خانواده داشتند و بعضی از آن عزیزان هم فرزندان خردسالی داشتند که امروز از نعمت پدر محروم شده اند.

اما در کنار این موضوعات مجموعه انتظامی بدون ذره ای تردید همچون همیشه پا به میدان عمل می گذارد و برای ملت شریف ایران اسلامی امنیت و آرامش را برقرار کرده و خدمت در لباس مقدس سربازی را برای خود یک افتخار بزرگ می داند.

منبع : خبرگزاری پلیس

برچسب ها : امنیت پلیس نیروی انتظامی پلیس مردمی مجریان نظم

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است