موسسه حفاظتی و مراقبتی مجریان نظم گیل  نماینده پلیس پیشگیری ناجا در راستای واگذاری تجهیزات دفاع شخصی (افشانه ، شوکر و... ) در استان گیلان می باشد  

مردمی بودن افتخاری بزرگ برای پلیس ایران اسلامی است

نویسنده : خبرنگار پایگاه خبری پلیس ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ 160
مردمی بودن افتخاری بزرگ برای پلیس ایران اسلامی است
جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه مردمی بودن افتخاری بزرگ برای پلیس ایران اسلامی است، گفت: نیروی انتظامی موثرترین مولفه در امنیت ملی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" قاسم رضایی" در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گیلان اظهار داشت : به لطف خداوند و به یاری مردم با اشراف اطلاعاتی، نیروی انتظامی موثرترین مولفه در امنیت ملی است.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی نقش والایی در امنیت ملی دارد  و مولفه ای موثر در روابط بین الملل است افزود: زیر نظر ولی فقیه بودن و تحت زعامت فرماندهی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) افتخاری بزرگ برای نیروی انتظامی است.

سردار رضایی با اشاره به اینکه طبق نظر سنجی‌ها و ارزیابی‌های صورت گرفته، ناجا هر روز شکوفاتر شده و مورد رضایت همه ملت ایران قرار گرفته  بیان داشت: نیروی انتظامی در معتبرترین نظرسنجی‌ها و ارزیابی‌های صورت گرفته در ارائه خدمات، رضایت مردمی را کسب کرده است.

وی در ادامه مورد تایید بودن مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را سند و مدالی پر افتخار برای نیروی انتظامی قلمداد و تصریح کرد: نیروی انتظامی به عنوان یک مجموعه خادم در کشور، امروز سخنگو و پیگیر مطالبات به حق مردم برای تصمیم سازی و قانون گذاری در کشور است.

سردار رضایی، نیروی انتظامی را از مردم و برای مردم اعلام و تصریح کرد: مردمی بودن افتخاری بزرگ برای پلیس ایران اسلامی است.

این مقام ارشد انتظامی کشور با اشاره به اینکه دستگاه‌های مختلف در آرامش کشور نقش دارند گفت: نیروی انتظامی در گام دوم انقلاب در تلاش است تا مطالبات مردم را به گوش تصمیم گیران برساند.

جانشین فرمانده ناجا در ادامه یکی از دغدغه‌های مهم مردم را وقوع سرقت عنوان کرد و بیان داشت: در مقوله پیشگیری از وقوع سرقت باید همه سازمان ها، نهادها و دستگاه‌ها نقش فعال و گسترده‌ای داشته باشند.

سردار رضایی با بیان اینکه باید برای پیشگیری از وقوع سرقت، برای ساختمان های در حال احداث مولفه و تاییدیه حفاظت امنیتی و انتظامی در نظر گرفته شود تصریح کرد: رعایت مولفه‌های انتظامی و امنیتی برای ساختمان های در حال احداث گامی موثر در کاهش وقوع سرقت و پرونده‌های ارجاعی به دستگاه قضائی است.

وی پیشگیری از وقوع سرقت و افزایش احساس امنیت در جامعه را موجب ارتقاء رضایت مردم قلمداد کرد و بیان داشت: باید سهم سازمانها، نهادها و دستگاه‌ها در پیشگیری از وقوع سرقت مشخص شود.

جانشین فرمانده ناجا در پایان بحث امنیت اخلاقی را از دغدغه‌های مهم و جدی علما، مردم و دلسوزان انقلاب اعلام کرد و اظهار داشت: باید بسترهای وقوع جرم در تفرجگاه ها و سواحل دریا از بین برود.

منبع : پایگاه خبری پلیس ایران

برچسب ها : سردار قاسم رضایی نماینده ولی فقیه استان گیلان آیت الله فلاحتی پلیس ناجا موسسه حفاظتی امنیت نیروی انتظامی امنیت اخلاقی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است